Склотканина та склопластик

Склопластик є комбінованим матеріалом зі скловолокон і полімерного сполучного (епоксидної смоли або ін.). Скловолокна надають композиту міцність, а сполучне скріплює волокна разом, розподіляючи навантаження по всій конструкції, захищаючи від довкілля.

Механічні властивості склопластиків залежать від властивостей волокон у тканині, типу плетіння самої тканини, замаслювателя, що використовується при плетінні цієї тканини, що сполучає, застосовується при виготовленні пластику та дотримання технології виробництва склопластику.

Склопластик є одним із найважливіших представників групи полімерних матеріалів, що об’єднуються назвою “армовані пластики”. Деталі зі скловолокон на епоксидній смолі за міцністю не поступаються сталевим, тому він є конструкційним матеріалом для виготовлення різних виробів.

Характерними особливостями виробів зі скловолокон є:

Область застосування склотканин та склопластиків:

Конструкційна склотканина

Цей вид склотканин є одним із видів матеріалів, які як армуючий матеріал призначені для виготовлення склопластиків. Склопластики на основі тканих матеріалів, порівняно зі склопластиками на основі нетканих матеріалів, мають більш високі фізико-механічні властивості та застосовуються при виготовленні відповідальних деталей та конструкцій.

Ці властивості роблять їх застосування незамінним у всіх галузях промисловості у виробництві відповідальних деталей.

Конструкційні склотканини виготовляються з алюмоборосилікатного скла типу “Е” поверхневою щільністю від 210 до 850 г/м.кв. з різною структурою переплетення, або необроблені, або попередньо просочені для покращеної взаємодії з поліефірними, епоксидними, формальдегідними, епоксифенольними та іншими видами смол.

Фізико-механічні властивості склопластиків односпрямованих (усереднені) на основі епоксидного сполучного ЕД-20:


Ми можемо необхідні вам склотканина (тканина, ровінг, панчоха) доставити до міст України: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Житомір, Миколаїв, Полтава та ін міста, де є доставка поштами: «Нова пошта».