Допоміжні матеріали

Наша виробнича фірма Composites for Model пропонує великий асортимент композиційних матеріалів: карбон (carbon), кевлар (kevlar), СВМ, базальт, скловолокно, склотканина (конструкційні та для складних форм), епоксидні смоли гарячого та холодного затвердіння, розділові пасти, рідини та плівки, наповнювачі в епоксидну смолу (для поліпшення адгезії, для погіршення плинності, для збільшення міцності та зменшення крихкості при великій товщині клею).

Ми пропонуємо і матеріали, які використовуються при таких складних технологіях як вакуумне просочення, інфузія, укладання у вакуумі та укладання під тиском в автоклаві.

Ними є багатошарові плівки вакуумних мішків для роботи при кімнатній температурі і при високих температурах (до 200 гр. Цельсія), дренажні тканини, жертовні тканини, та джгути, що герметизують, для роботи при будь-якій температурі.


Ми можемо необхідні вам допоміжні матеріали доставити до міст України: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Житомір, Миколаїв, Полтава та ін міста, де є доставка поштами: «Нова пошта».