Вироби інтер’єру з карбону

Hi-tech (хай-тек) – це ультрасучасний стиль. Дослівний переклад з англійської – високі технології. І насправді всі предмети інтер’єру, виконаного в цьому сучасному стилі, виготовляються лише за допомогою найновіших, високоефективних технологій.

Хай-тек відрізняється прямими стрімкими лініями та різкими формами. У цьому стилі поєднуються простір та світло, предмети ідеальних пропорцій, мінімальний декор та максимальне використання простору. Офісний простір у стилі Hi-tech можна порівняти з космічним кораблем. Цей стиль подобається людям енергійним та сучасним, які цінують чіткість та конкретність.

Стиль Hi-tech з’явився у шістдесяті роки XX століття, що відрізняються революційними настроями. Дизайнери тих років були натхнені розвитком технологій та вносили все більше і більше нововведень до архітектури. Цей стиль ґрунтується на зразках промислових приміщень, у яких все підпорядковане функціональності, практичності та комфортабельності. На зорі свого розвитку Hi-tech був більш архітектурним підходом, ніж стиль. Таким чином, у повсякденне життя людей увійшли елементи індустріальної естетики. Отже, відбулася суміш нових високоефективних технологій із конструктивізмом. У приміщеннях, виконаних у новому та поки що незвіданому стилі, елементи інженерного обладнання були відкриті, а своєрідними декоративними прикрасами були конструктивні вузли, кріплення, заклепки, скляні та металеві деталі. Крім того, слід зазначити, що в цьому стилі спеціально виставляються напоказ такі елементи: труби, арматура, димарі, ліфти, перемички, балки, ферми, кабелі та інші. Завдяки цьому прийому конструкційної відкритості створюється складне структурування простору. У стилі Hi-tech ці елементи є своєрідним декором, без якого не обходиться жодне приміщення, виконане в цьому стилі інтер’єру. Таким чином, всі ці елементи створюють інтер’єр та стають його своєрідною основою.

Найчастіше при декоративній обробці використовуються такі матеріали: пластик, скло, метал, камінь, бетон, натуральна деревина. При оздобленні приміщень використовуються матеріали та фарби, які створюють блискучу поверхню.

При меблюванні приміщень у стилі Hi-tech використовуються тільки меблі, що відрізняються функціональністю та практичністю. Такі меблі найчастіше виготовляють із пластику, металу та скла.

Отже, стиль Hi-tech – це стиль високих технологій, що відрізняється високоефективністю, міцністю, практичністю та чудовим сучасним зовнішнім виглядом.

Крім того, у стилі Hi-tech особлива увага приділяється світлу, джерелом якого є не тільки центральне освітлення, але й усілякі сучасні торшери на довгих ніжках, бра та світильники.


Ми можемо необхідні вам вироби інтер’єру доставити до міст України: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Житомір, Миколаїв, Полтава та ін міста, де є доставка поштами: «Нова пошта».