Ласти та моноласти для підводного полювання та дайвінгу

Переваги наших карбонових ласт:

Наша виробнича фірма виготовляє лопаті для ласт із високоміцного карбону (вуглеволокна) та сполучного гарячого затвердіння. Технологія виготовлення – автоклавне формування при високому тиску та температурі. Дана технологія забезпечує лопатям максимально високі показники міцності та низьку гігроскопічність. Лопаті для полювання мають плоску поверхню з кутом у комлевій частині, який оптимізує положення гомілковостопного суглоба при плаванні по поверхні та глибоких нирках.

Ласти з карбону

Технічні характеристики:

Моноласта

Технічні характеристики:

Наша виробнича фірма має можливість виготовляти лапаті будь-яких розмірів, товщин та з будь-яких матеріалів. Тому ми раді співпраці зі спортивними організаціями та дилерами.

Докладніше про карбонові ласти

Ласти створені з високоміцного карбону (вуглеволокна) та сполучного гарячого затвердіння. Технологія виготовлення – автоклавне формування при високому тиску та температурі. Дана технологія забезпечує лопатям максимально високі показники міцності та низьку гігроскопічність. Лопаті для полювання мають плоску поверхню з кутом у комлевій частині, що оптимізує положення гомілковостопного суглоба при плаванні по поверхні та глибоких нирках.

Вакуумно-автоклавна технологія, що використовується при виробництві лопатей, дозволяє виготовляти ласти з карбону без ризику утворення мікро бульбашок і вимагає менше смоли (це і зменшує вагу деталі зберігаючи міцність. Мала вага і потужність ласт роблять їх найкращим продуктом серед існуючих на ринку ласт для підводного полювання.

Це – не аналог моделі для фрідайвінгу, а ласти саме для підводного полювання. Не втрачаючи своїх можливостей у вертикальній роботі при глибокому пірнанні, вони дозволяють робити швидкі маневри та прискорення. Карбонова лопата змінної товщини дозволяє збільшити ефективність роботи та значно економити енергію на глибоких швидкісних зануреннях. Ці ласти – чудовий вибір для професіоналів та спортсменів. Ласти забезпечують вибухові швидкості при старті з місця, а також дають можливість підтримувати їх тривалий час під час роботи всієї площі лопаті.

Наші ласти з карбону (вуглетканини) представлені у трьох варіантах жорсткості:

Це дозволяє плавцю залежно від тренованості та фізичних кондицій підібрати найбільш підходящі йому ласти.

Завдяки “зламу лопаті” безпосередньо після закінчення калоші, забезпечується оптимальний кут нахилу ласти до площини стопи, внаслідок чого набагато знижується навантаження на м’язи стопи та гомілки.

Вибір ласт та догляд за ними

Заняття підводним плаванням – це дуже цікавий, динамічний та захоплюючий вид спорту. І все одно пов’язано це з басейном, полюванням на риб або звичайним відпочинком на пляжі. Плавання у підводному спорядженні вимагає від людини не тільки відмінної фізичної підготовленості, а й правильного підбору спорядження.

Завдяки “зламу лопаті” безпосередньо після закінчення калоші, забезпечується оптимальний кут нахилу ласти до площини стопи, внаслідок чого набагато знижується навантаження на м’язи стопи та гомілки.

Ласти для підводного полювання значно більші за розмірами (як правило, довші) і виготовляються з декількох різних матеріалів. В даний час на ринку є ласти з лопатями з наступних матеріалів:

Але основна тенденція така, що виробники зупинили свій вибір на ластах із термопластиків, склопластику та вуглепластику. Перевагами ласт із термопластиків можна назвати їх удароміцність та відносно невисоку ціну. Однак склопластики та вуглепластики значно перевершують інші матеріали. Ласти для підводного полювання виготовляються з карбону та склопластику. Саме за рахунок цього такі ласти дають можливість плавати швидше і при цьому витрачати значно менше енергії.

Для глибоких нирків, руху проти сильної течії та за великої особистої ваги мисливські ласти повинні бути більшими і жорсткішими, в інших випадках – меншими і м’якшими. Завдяки “зламу лопаті” безпосередньо після закінчення галоші, забезпечується оптимальний кут нахилу ласти до площини стопи, внаслідок чого набагато знижується навантаження на м’язи стопи та гомілки.

Одні з найважливіших показників при виборі ласт для підводного полювання, це зручність калоші та оптимальна для кожного жорсткість лопаті.

Моноласта

Моноласта виготовляється із склопластику або карбону(вуглепластика), довжина з калошами в середньому становить 700 мм, а важить вона від трьох до шести кілограмів. Ласта з карбону та скловолоконна – найкраще, що є сьогодні.

Моноласту для “просунутих” плавців у спортивному магазині не купити, і звісно кожна моноласта спортсмена – суворо індивідуальне замовлення.

Пластина, або частина моноласти, що гребає, виготовляється з вугілля волокон (карбон) або скло текстоліту. Ширина приблизно 700 мм, довжина 600 мм. В принципі це стандартні розміри плюс-мінус кілька сантиметрів залежно від індивідуальності. Розміри, форма та жорсткість моноласти перевіряються спортсменами на тренуваннях. Товщина пластини із скло текстоліту 0,8 – 1,85 мм, з карбону – 0,5 – 1,6 мм. Ласта має гнутися і працювати. “Калоші” – частина ласти, куди просуваються ноги. За основу часто беруться гумові ласти “Дельфін”.

Моноласти призначені як для спортсменів, так і для любителів, яким просто подобається пірнати.

Моноласта виготовляється на замовлення, жорсткість і розмір моноласти – підбирається індивідуально залежно від діяльності, тобто. виду підводного спорту в якому спеціалізується ласт, що замовляє.

Догляд за ластами

Якщо ласти не мають металевих деталей, їх не обов’язково промивати прісною водою після кожного морського занурення, але бажано зробити це перед тривалою перервою в експлуатації. Потрібно пам’ятати: ласти призначені для плавання. Вага людини у разі перевищує межа їх міцності. Не треба штовхатися лопатою від дна, потрібно акуратно входити у воду, дбайливо транспортувати.

Не залишайте ласти надовго під прямим сонячним промінням, не сушіть на печі чи іншому нагрівальному приладі, уникайте деформації під час транспортування та зберігання.


Ми можемо необхідні вам ласти і моноласти доставити до міст України: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Житомір, Миколаїв, Полтава та ін міста, де є доставка поштами: «Нова пошта».