Тюнінг автомобіля, мотоцикла та яхти

Автомобіль – це яхта або мотоцикл – це уособлення смаку та стилю його власника. Перетворити можна і кузов, і салон, і палубу яхти, двигун і ходову автомобіля.

Наша виробнича фірма займається тюнінгом тільки кузова (корпусу) та салону карбоном, кевларом та скло пластиковими деталями. І наші майстри роблять це ідеально!

Головні напрямки нашого тюнінгового виробництва:

Багатий досвід роботи наших фахівців та складне обладнання дозволяє виготовити найскладніші деталі з будь-яких композиційних матеріалів (карбон, кевлар, базальт та скло тканина на основі епоксидної або поліефірної смоли). Виробництво нової деталі (а вона часто буває одиничною та ексклюзивною) починається з розрахунку міцності та дизайну. Конструктори, дизайнери та технологи працюють згуртованою командою та видають оптимальне рішення з виготовлення замовлення. Цими розрахунками ми максимально зменшуємо витрату матеріалом, а відтак зменшуємо масу авіаційної чи спортивної деталі та зменшуємо суму грошей, яку платить за неї замовник.

У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання, технології та творчий підхід. Не завжди потрібне та дороге обладнання знаходиться у нас на фірмі, але воно є у наших компаньйонів.

Достоинства нашої фірми:


Ми можемо необхідні вам тюнінг автомобіля доставити до міст України: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Житомір, Миколаїв, Полтава та ін міста, де є доставка поштами: «Нова пошта».