Історія виробництва Composites for Model

Серце виробничої фірми "Composits for Model" та дружні фірми існують з 1993 року. Ми розпочали свою діяльність закінчуючи авіаційний інститут (ХАІ) та розпочали її з професійного підходу до виготовлення деталей з карбону та кевлару за технологією, яка застосовувалася лише в авіаційній та космічній техніці. Першими деталями були комплектуючі для спортивних моделей літаків та яхт. І вже тоді ці моделі перемагали на багатьох міжнародних змаганнях. Поступово номенклатура деталей розширювалася і список галузей, для яких ми робимо деталі, сильно виріс.

В даний час компанія є згуртованим колективом, що складається з відібраних співробітників, які пройшли спеціальне навчання на різних підприємствах.

Багатий досвід роботи наших фахівців та складне обладнання дозволяє виготовити найскладніші деталі з будь-яких композиційних матеріалів (карбон, кевлар, базальт та скло тканина на основі епоксидної або поліефірної смоли). Виробництво нової деталі (а вона часто буває одиничною та ексклюзивною) починається з розрахунку міцності та дизайну. Конструктори, дизайнери та технологи працюють згуртованою командою та видають оптимальне рішення з виготовлення замовлення. Цими розрахунками ми максимально зменшуємо витрату матеріалу, а відтак зменшуємо масу авіаційної чи спортивної деталі та зменшуємо суму грошей, яку платить за неї замовник.

У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання, технології та творчий підхід. Не завжди потрібне та дороге обладнання знаходиться у нас на фірмі, але воно є у наших компаньйонів.

Позиції Composits for Model